Hakkımızda | Denetimli Serbestlik


Müdürlüklerde Hangi bürolar bulunur?

Müdürlüklerde Hangi bürolar bulunur?

SAMBA Nedir?

SAMBA Nedir?

Kamuya yararlı işte çalıştırma nedir?

Kamuya yararlı işte çalıştırma nedir?

Denetimli Serbestlik Kaç Yıldır?

Denetimli Serbestlik Kaç Yıldır?

Çocuklarda Denetimli Serbestlik Nasıl İşler?

Çocuklarda Denetimli Serbestlik Nasıl İşler?

Hakkımızda

Denetimliserbestlik.net bu sistemden yararlanan ve yararlanmayan her yaştan ve her kesimden insana, denetimli serbestlik sisteminin anlaşılabilmesi ve tanıtılması amacına yönelik hiç bir kamu kurum ve kuruluşuna bağlı olmaksızın hizmet veren bir web sitesidir.

Bu sistemi anlamak adına ilk adımı atmak için Denetimli Serbestlik Kavramı başlıklı makaleyi okumanız ve Denetimli Serbestlik Tanıtım Filmi başlıklı videoyu izlemenizi tavsiye ederiz.

Bağlantılı diğer içeriklerimize göz atarak bilgiler edinebilirsiniz.Ayrıca denetimli serbestlik sistemi üzerine sorulan sorulara cevaplar verdik, bunlar aklınıza takılan soruları çözmenize yardımcı olacaktır.

Denetimli Serbestlik sisteminin bir çok insana deva, genel anlamda topluma faydalı bir sistem olduğuna inanıyoruz.

Yükselen bir değer halini alan ve yeni fırsatlar sunan denetimli serbestlik sisteminin en iyi şekilde anlatmayı ve temsil etmeyi amaç edindik.Denetimliserbestlik.net yayınından çok bir zaman geçmemesine rağmen bir çok tebrik ve teşekkür mesajı aldık.Fakat biz bu projenin daha başındayız ve ilerleyen zamanlarda bir çok yenilikle daha fazla bilgi ve hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Denetimli serbestlik sistemi içinde yer alan ve amaçlarımızı amaç edinen/edinecek, gelişime ve değişime aç (ık) olan/olacak, kendisinin kazanç ve başarısı için emek gösterdiği kadar başkalarına da bu konuda yardım etmeyi de kendi başarısının bir parçası olduğunu bilen/bilecek tüm arkadaşlarımızı da yanımızda görmekten mutluluk duyarız.

Saygılarımızla,
www.denetimliserbestlik.net

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz

Denertimli Serbestlik

Denetimli Serbestlik Bilgi Kaynağı